Cena poštovného a dodací lhůta

Jak dlouho budete na balíček čekat?

Možnosti platby a cena poštovného Vám budou nabídnuty, jakmile kliknete na "objednat".

Objednáváte-li zboží z ČR, máte dvě možnosti platby: platbu na dobírku a platbu převodem na účet.

Při platbě na dobírku:

Při platbě na dobírku odesíláme balíček ještě týž nebo následující pracovní den po obdržení objednávky. O odeslání jste vždy informováni e-mailem. Zásilky posíláme balíkem Do ruky nebo Na poštu České pošty, která v obou případech garantuje jeho dodání následující pracovní den po dni podání. Pokud zvolíte balík Do ruky, doručovatel by Vás měl předem upozornit, kdy přesně bude balík doručovat, a pokud Vás přesto nezastihne, uloží balík na sedm dní na Vaší poště. Zvolíte-li balík Na poštu, budete sms zprávou informováni, odkdy si na Vaší poště můžete balíček vyzvednout. Uložen tam zůstane taktéž sedm dní. Při platbě na dobírku zaplatíte poštovné 140 Kč.

Při platbě předem převodem na účet:

Pokud platíte zboží převodem na účet, odesíláme Vaši objednávku, jakmile obdržíme Vaši platbu. Máte-li účet u Equa Bank, je platba často připsána týž den. Máte-li účet u jiné banky, trvá připsání platby většinou jeden až dva pracovní dny. Jako variabilní symbol uveďte prosím číslo Vaší objednávky. O obdržení Vaší platby a odeslání zásilky jste vždy informováni e-mailem. Zásilky posíláme balíkem Do ruky nebo Na poštu České pošty, která v obou případech garantuje jeho dodání následující pracovní den po dni podání. Pokud zvolíte balík Do ruky, doručovatel by Vás měl předem upozornit, kdy přesně bude balík doručovat, a pokud Vás přesto nezastihne, uloží balík na sedm dní na Vaší poště. Zvolíte-li balík Na poštu, budete sms zprávou informováni, odkdy si na Vaší poště můžete balíček vyzvednout. Uložen tam zůstane taktéž sedm dní. Při platbě převodem zaplatíte poštovné 100 Kč.

- naše číslo účtu je 1018283373/6100

V našich obchodních podmínkách se zavazujeme odeslat zboží nejdéle sedm dnů po přijetí Vaší objednávky či platby, k takovým průtahům však dochází pouze při zpoždění zásilky ze strany našeho dodavatele.

 

Při objednávce ze SR je možná pouze platba předem převodem na účet (Cenný balík prioritní České pošty - dodání do 3 až 4 pracovních dnů po dni podání), poštovné stojí 180 Kč. Pro podrobnosti nás kontaktujte na mailu trilastin@seznam.cz.