TriLASTIN-SR

TriLASTIN-SR krém proti striím dodáváme v tubě o objemu 162 ml.

  • TriLASTIN-SR krém proti striím byl vyvinut speciálně pro pokožku již poničenou striemi a v Americe získal ohromnou popularitu, když jeho účinky předvedla v oblíbené televizní show Tyra Banks.
  • Tento krém si získal i herečku Tori Spelling, která ho zmiňuje ve své knize Mommywood.
  • TriLASTIN-SR byl zvolen nejlepším krémem proti striím magazínem Pregnancy and Birth.

TriLASTIN-SR krém proti striím je určen pro pokožku poničenou striemi vzniklými:

  • v těhotenství
  • při rychlém přírůstku či úbytku váhy
  • při bodybuildingu

EC Research Cosmeceuticals, výrobce tohoto krému proti striím, tvrdí, že je tento výrobek schopen u většiny lidí velmi rychle redukovat strie – a to často až do jejich úplného vymizení - a je přitom jedno, zda jde o strie čerstvé či staré. Výsledky byste měli vidět již za dva až čtyři týdny.  Prohlédněte si prosím sekci klinické fotky a přečtěte si i sekci zkušenosti.

Jak TriLASTIN-SR správně používat, abyste dosáhli maximálních výsledků?

  • Postižené části těla natírejte dvakrát denně – ráno a večer. Použijte přiměřené množství krému a středně silným tlakem krouživými pohyby vetřete do pokožky. Není potřeba dělat dlouhou masáž. Předchozí peeling také není nutný.
  • Před nanesením TriLASTINU-SR krému proti striím nesmí být na pokožce žádný jiný krém.
  • S oblékáním počkejte, než se krém naprosto vsákne.

TriLASTIN-SR krém proti striím nezpůsobuje  alergické reakce a nedráždí pleť, má příjemnou texturu.

TriLASTIN-SR je možné doplnit krémem TriLASTIN-HT, který urychluje viditelné zlepšení strií. Použití TriLASTINU-HT ovšem rozhodně není nezbytné a lze jej objednat pouze na oficiálních stránkách výrobce.

Proč je takový rozdíl v ceně krémů proti striím?

Krémy vydávané za krémy proti striím nejsou často ničím jiným než pouhými hydratačními krémy. TriLASTIN-SR krém proti striím obsahuje mnoho účinných látek, které vedou ke skutečné eliminaci strií, a tomu odpovídá i jeho cena.

 

Za jak dlouho se dostaví výsledky?

TriLASTIN-SR krém proti striím velmi pomáhá pokožce již od první aplikace. Viditelné výsledky většina lidí zaznamená za tři až čtyři týdny.

 

Hodí se TriLASTIN-SR na všechny typy pokožky?

Ano, je jedno, zda máte suchou či mastnou nebo světlou či tmavou pleť. TriLASTIN pokožku nevyběluje.

 

Používal(a) jsem TriLASTIN-SR a s výsledky jsem spokojen(a). Mohu ho přestat používat?

Ano. Výsledky dosažené používáním TriLASTINU-SR krému proti striím jsou trvalé. Není nutné TriLASTIN-SR dále používat k jejich udržení. Pokud ovšem Vaše pokožka inklinuje k tvorbě strií, je možné, že časem se vám vytvoří nové strie a bude nutné vše opakovat.

 

Jakých výsledků lze s TriLASTINEM-SR dosáhnout?

Dosažené výsledky i doba, za kterou se dostaví, se samozřejmě u každého liší. Záleží na poškození pokožky i na životním stylu - škodlivými faktory jsou např. kouření, pití alkoholu, přílišné slunění atd. Nicméně pokud používáte TriLASTIN-SR krém proti striím, jak je doporučeno, dostaví se první viditelné výsledky obvykle za tři až čtyři týdny a poté se vzhled pokožky nadále rychle zlepšuje. Optimálního stavu (tedy i vymizení strií do té míry, že jsou okem neviditelné) lze dosáhnout většinou za tři až šest měsíců, při větším poškození za jeden rok.

 

Působí TriLASTIN-SR krém proti striím opravdu i na staré strie?

Ano, obvykle velmi dobře. Zatímco čerstvé strie jsou červené či fialové, starší strie bývají bílé až stříbřité, barvou se tedy od okolní pokožky příliš neliší a tón a textura pleti se na postižené oblasti vyrovnávají tím rychleji.

 

Je TriLASTIN-SR vhodný v době těhotenství a kojení?

Podle našich dlouholetých zkušeností je nejvýhodnější používat v těhotenství a době kojení pouze přírodní oleje (např. olivový, šípkový a další) a natírat jimi vodou navlhčenou pokožku dvakrát denně. Teprve až už kůže není tolik namáhána, doporučujeme na vzniklé strie používat TriLASTIN-SR.

Upozornění: TriLASTIN-SR má nyní mírně upravené složení a nedoporučujeme ho používat u dětí, v době těhotenství a kojení. Pro těhotné a kojící ženy výrobce nově vyvinul speciální krém TriLASTIN Maternity, který ale náš eshop neprodává.


Co když mně TriLASTIN nepomáhá?

Bohužel je malé procento lidí, kterým TriLASTIN nepomůže, i když při nanášení postupují naprosto správně a používají TriLASTIN dostatečně dlouho. Dopředu se nedá odhadnout, na čí pokožce nebude TriLASTIN účinný, pokud tedy chcete ošetřovat velkou část těla a bojíte se velké investice, která by mohla být zbytečná, je nejlepší vybrat si pro začátek jen jedno místo na těle, kde se budete natírat, a až si ověříte účinky krému právě na Vaši pokožku, můžete si objednat bez obav další krémy.